Sezon ślubny tuż tuż!
Trendy w obrączkach na 2016 rok

Wybór obrączek ślubnych powinien być przemyślany - to banał, ale w końcu będziecie je nosić przez całe życie (a przynajmniej tak zakładacie). Ta najważniejsza w życiu biżuteria musi być wyjątkowa i przede wszystkim pasować do Waszych osobowości. Jeśli do tego chcecie być modni, to warto też, abyście zwrócili uwagę na panujące u jubilerów trendy. Specjalnie dla Was przybliżamy te, jakie będą obowiązywać w 2016 roku.

LARU_blog_10_trendy_obraczki_foto_01

Biel i złoto w miłosnym uścisku

W 2016 roku absolutnym hitem będą obrączki z efektownymi łączeniami różnych kolorów złota. Zdecydowanie polecamy Wam żółte złoto próby 585, które jest odpowiednio efektowne (14 karatów robi swoje), a przy tym rozsądnie wyceniane. Aby nie było aż tak oczywiście, to żółte złoto połączymy z równie efektownym - białym.

Takie połączenie na pewno będzie dobrą opcją dla wszystkich, którzy nie potrafią zdecydować się, jaki kolor obrączek ślubnych wybrać. Modeli - choćby w kolekcji Laru - jest bardzo dużo i na pewno znajdziecie coś wyjątkowego dla siebie. Połączenie białego i żółtego złota, choć może kojarzyć się z ekstrawagancją, to w rzeczywistości wprowadza harmonię. Świetny wybór dla nowożeńców ceniących sobie elegancję na wysokim poziomie.

Osoby przebojowe mogą z kolei sięgnąć po bardziej wyszukane modele, dodatkowo ozdobione np. kamieniami szlachetnymi. Wzory układają się między innymi w linie proste, przeplatane niczym warkocze, czy w geometryczne wzory.

Dobra rada:

Warto pamiętać, że jeśli zdecydujecie się na łączenie dwóch kolorów, powinniście postawić na szerszą obrączkę, minimum 4-5 mm. Dzięki temu łączenia będą widoczne i efektowne.

LARU_blog_10_trendy_obraczki_foto_02

Obrączki z kamieniami szlachetnymi

Obrączki ozdobione cyrkoniami cieszą się od kilku lat ogromną popularnością i będą absolutnie modne także w przyszłym sezonie. Zwłaszcza panie kochają małe, błyszczące kamienie, które nadają obrączce niepowtarzalnego wyglądu. Oczywiście można inkrustować je także kamieniami szlachetnymi - wszystko zależy od Waszych indywidualnych upodobań i zasobności portfela.

Podobnie, jak w przypadku łączenia różnych kolorów złota, tak i tu warto wybrać nieco grubszą obrączkę, by kamień ładnie się odznaczał i błyszczał.

 

Efektowne wgłębienia i grawery

Trendy 2016 roku wyraźnie wskazują również na piękne i efektowne zdobienia obrączek. Bardzo dobrze wyglądają one zwłaszcza na żółtym złocie. Wybór modeli jest duży - od delikatnych, mało widocznych zdobień, po te bardziej okazałe. Mogą układać się w różne wzory - linie proste, zaokrąglone, fantazyjne czy geometryczne.

Warto pamiętać, że grawerowane ozdoby z czasem się wycierają, szczególnie po stronie zewnętrznej, która jest bardziej narażona na uszkodzenia. Zanim zamówicie taki model, musicie mieć świadomość, że być może za kilka lat nie będzie wyglądał już tak efektownie.

Wybierając obrączki ślubne warto kierować się modą, ale też intuicją. Powinny być jak suknia ślubna czy garnitur - po prostu pasować do Waszej osobowości. Nie udawajcie nikogo innego, bądźcie sobą. Zaszalejcie, jeśli macie na to ochotę lub wybierzcie klasykę, gdy nie lubicie wyróżniać się z tłumu.

LARU_blog_10_trendy_obraczki_foto_03

Oczywiście zapraszamy Was do poznania wyjątkowej kolekcji obrączek ślubnych od Laru. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Social Media